Fyzioterapia

Referencie

“Deľte sa o svoju skúsenosť. Je to cesta ako dosiahnuť nesmrteľnosť.“

Dalajlála

Referemcie

Na Vašom názore mi záleží! Ak budete mať chvíľočku čas, ocením každé hodnotenie. Pozitívna spätná väzba ma poteší a negatívna zas posunue vpred. Ďakujem.

"Milá, zapalená pre svoju prácu , pozitívne naladená. Vzdy ochotna pomoct poradit… Super fyzio a clovek."
Maťka recenzia
Maťka
Lyžiarka
"Sonička, človek ktorý robí svoju prácu hlavne srdcom a s nadšením. Je nie len odborník v tom čo robí, ale aj skvelý, milý a empatický človek. <3 :)"
Lenka recenzia
Lenka
Lyžiarka
"Sonicka je super ☺. Odporucil mi ju manzel, ktoremu pomohla s bolestou nohy po behu. Mna bolel chrbat, krize. Cvicim cviky, ktore mi odporucila. Chrbat ma uz neboli, urcite aj kvoli cviceniam, ktore organizuje a ja tam pravidelne chodim. Kvoli dobrej skusenosti som k Sonke vzala aj svoju dceru, ktora mala tiez problem s chrbticou. Ocenujem jej profesionalny pristup, snazi sa zistit a riesit pricinu problemu a nielen ulavit od bolesti."
Tina
"Sonička je skvelý človek, vždy milá, láskavá a ústretová. Jej profesionálka vo svojej práci, pomôže, zachráni, dodá silu a energiu a hlavne pozitívne myslenie. Sonička je slnko, môžem ju len a len odporúčať!"
Tanya
"Sonicku mozem len odporucat nielen pre profesionalny, ale aj uzasne ludsky pristup a energiu, s ktorou pristupuje ku klientom. Odchadzala som od nej vzdy nesmierne spokojna, povzbudena a pozitivne naladena. Zaroven mi pomohla vyriesit moj zdravotny problem, naucila ma cvicit a otvorila mi mysel upne inym sposobom. To je na nezaplatenie. Dakujem Profesionálny, odborný i priateľský prístup k zákazníkovi, veľká spokojnosť vrelo odporúčam. Sonička, človek ktorý robí svoju prácu hlavne srdcom a s nadšením. Je nie len odborník v tom čo robí, ale aj skvelý, milý a empatický človek. <3 :)"
Radka
"Velmi pekne dakujem za rychly, profesionalny, inovativny a motivacny pristup pri odstranovani problemov so slachou na chodidle, krizovou a krcnou chrbticou."
Peter
"Soňa je super! Pomohla najprv nášmu synovi, neskôr mne a aj manželovi. Len treba cvičiť a pravidelne 😉 nie je to vôbec náročné, Soňa každému "naloží", koľko znesie. A naozaj to nepreháňa, človek má pocit, že zmena neprišla - čo sa týka pravidelnosti a dĺžky cvičenia. Tá zmena príde, ale až po čase. Zmena vo vašom tele :)Naša spolupráca sa posunula o level vyššie, keď som sa dozvedela, že sa venuje aj bežcom. Po absolvovaní diagnostiky behu, po ktorej som sa dozvedela dôležité rady, som s ňou stále v kontakte a riešime moje bežecké radosti a problémy, ak nejaké nastanú.Už sa vám pochválila, ktorej našej super lyžiarke sa od zimy venuje? ;)"
Miška
"Potkala jsem se se Soňou na běžeckých trénincích v Brně v Jdu běhat. Byla vždy velmi profesionální a zároveň kamarádská a usměvavá, ochotná poradit a cokoliv vysvětlit. Chtěla, aby nám běh přinášel radost a aby jsme si špatnou technikou zbytečně neubližovaly."
Leona
"Vážená pani Palovičová, veľmi pekne Vám ďakujem za Váš profesionálny a ľudský prístup ku mne. Vaš úsmev a kvalitná práca, ma posunuli k lepšiemu v mojich zdravotných problémoch. Vždy som sa na naše spoločné "trápenie" tešil, dodávali ste mi silu a energiu. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a zo srdca Vám prajem veľa osobných a pracovných úspechov na novej pracovnej ceste, nech sa Vám splnia všetky Vaše najtajnejšie sny a túžby."
Martin
"Sonička vždy usmiata, dravá, cieľavedomá...oceňujem jej individuálny prístup ku klientovi, ochotu, zápal pre vyriešenie problému, mám na nej rada optimizmus a radosť z práce, ktorá z nej srší. Nech sa darí!"
Zuzka
"Profesionálny, odborný i priateľský prístup k zákazníkovi, veľká spokojnosť vrelo odporúčam."
Igor

Buďme slnko, ktoré zmení svet!

Slnko
Prejsť na začiatok